Emulsifikues asfalti
Biocide
HPC
about_img_1

Çfarë bëjmë ne?

SHANGHAI QIXUAN CHEMTECH CO, LTD.ndodhet në Shanghai, Kinë (zyra qendrore). Baza jonë e prodhimit ndodhet në provincën Shangdong, Kinë. Duke mbuluar një sipërfaqe prej më shumë se 100,000.00 metra katrorë. Ne kryesisht prodhojmë kimikate speciale, të tilla si: aminat yndyrore dhe derivatet e aminës, kationike dhe jojonike surfaktant, katalizator poliuretani dhe aditivë të tjerë specialë të përdorur në një gamë të gjerë fushash, të tilla si: të ndërmjetme, agro, fushë nafte, pastrim, miniera, kujdes personal, asfalt, poliuretane, zbutës, biocide etj.

shikoni më shumë

Produktet tona

Na kontaktoni për më shumë albume mostër

Sipas nevojave tuaja, personalizoni për ju dhe ju siguroni zgjuarsi

KËRKESË TANI
 • Misioni i Korporatës

  Misioni i Korporatës

  Ofrimi i materialeve dhe zgjidhjeve të avancuara miqësore me mjedisin dhe të personalizuara për "prodhim inteligjent".

 • Vizioni i Korporatës

  Vizioni i Korporatës

  Duke u rritur në një platformë të rangut të lartë të materialeve të avancuara që integrojnë Kërkimin dhe Zhvillimin, prodhimin dhe tregtinë.

 • Vlera e Korporatës

  Vlera e Korporatës

  Zhvillimi afatgjatë për Win-Win;Siguria në radhë të parë;Harmonike;Liria;Përkushtim;Integriteti; SR: Përgjegjësia Sociale.

Lajme

Aplikimi i surfaktantëve në fushën e naftës p...
Aplikimi i surfaktantëve në prodhimin e fushës së naftës 1. Surfaktantët që përdoren për nxjerrjen e naftës së rëndë Për shkak të viskozitetit të lartë dhe lëngut të dobët...

Përparimi i kërkimit mbi surfaktantët e shampos

Shampo është një produkt që përdoret në jetën e përditshme të njerëzve për të hequr papastërtitë nga skalpi dhe flokët dhe për të mbajtur lëkurën e kokës dhe flokët të pastër.Përbërësi kryesor...

Aplikimi i Surfaktantëve në Kinë

Surfaktantët janë një klasë e përbërjeve organike me struktura unike, me një histori të gjatë dhe një shumëllojshmëri të gjerë llojesh.Molekula tradicionale...